אודות המרכז לקוסמטיקאית

מרכז לקוסמטיקאית הוקם בינואר 1991 על ידי מר נמרוד זניר. מאז, ובמשך מעל 30 שנה, ביססה החברה את מעמדה כמרכז השיווק לקוסמטיקה מקצועית הגדול והמוכר ביותר בישראל.

 

המרכז לקוסמטיקאית מחויב מיום היווסדו לשני עקרונות מנחים: מתן מענה מגוון ואיכותי לכל הצרכים המקצועיים של הקוסמטיקאית ושמירה על רמת שירות גבוהה ובלתי מתפשרת.

​עם צוות המרכז לקוסמטיקאית נמנות קוסמטיקאיות מנוסות, בעלות ותק רב וניסיון ממושך במתן שירות וטיפול לקוסמטיקאיות.


במרכז לקוסמטיקאית מרוכזים תחת קורת גג אחת מעבדות מובילות תוצרת ישראל, לצד מעבדות יבוא, שהבולטת שבהן היא “אקדמי פריז” – עלית הקוסמטיקה הצרפתית. בנוסף המרכז מספק מענה לשאר צרכיה של הקוסמטיקאית, ממוצרים חד פעמיים ועד לציוד מלא לחדר הטיפולים.

בתחילת שנות האלפיים, לאחר זיהוי המגמה המתהווה של שילוב טכנולוגיה מתקדמת בעבודת הקוסמטיקאית, התרחב המרכז לתחום הטכנולוגיה האסתטית והחל בייבוא ובשיווק של מכשור לייזר, IPL ועוד. המכשור המתקדם משלים את עבודת הקוסמטיקאית ופותח בפניה אפיקי טיפול חדשניים, המסייעים לה להגדיל ולגוון את מערך הטיפולים במכון. כיום, המרכז לטכנולוגיה אסתטית משרת אלפי לקוחות מקצועיים מתחום האסתטיקה והיופי.

במרכז לקוסמטיקאית פועל בית-ספר ללימודי קוסמטיקה; המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה. המרכז מעביר עשרות קורסים והכשרות מקצועיות בתחום הקוסמטיקה והיופי. מדי שנה יוצאות לשוק מאות בוגרות אשר פותחות בקריירה משגשגת ומייצגות את המרכז הרב תחומי בגאווה.

צוות המרכז לקוסמטיקאית עם המבט לעתיד מתחייב:
לשמר את רמת השירות ולהמשיך להוות בית חם ומקצועי לקהל לקוחותיו. לעמוד בחזית המעודכנת של תחום טיפולי היופי ולהביא לקהל לקוחותיו את החידושים האחרונים בענף האסתטיקה והקוסמטיקה המקצועית.