חברת הולילנד, מבית פרמה קוסמטיקס HL Cosmetics


חברת פרמה קוסמטיקס נוסדה בשנת 1984 והינה חברה המפתחת, מייצרת ומשווקת תכשירי קוסמטיקה מקצועית. הידע והניסיון שנצברו במהלך השנים, בפיתוח וייצור תכשירים, לצד הפעילות הגלובאלית של החברה, באים לדיי ביטוי במגוון הרחב של תכשירים ובאופן יעילותם.

פיתוח הפורמולות מבוסס על מחקר מדעי ועל רכיבים שנבדקו ונחקרו קלינית, כאשר בתהליך המחקר והפיתוח הדגש הוא על בטיחות, איכות ותועלת התכשירים. הליכי הייצור הקפדניים נעשים במפעל חדשני וטכנולוגי, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ותוך מודעות ואחריות סביבתית.

מותג HL מציע מגוון רחב של פתרונות טיפול לפנים ולגוף, תוך מתן מענה לסוגי העור השונים ולצרכיו. המענה ניתן ב- 2 עולמות הטיפול הקוסמטיים המשלימים:

  1. סדרות טיפול לשימוש אנשי מקצוע במכון הקוסמטי
  2. סדרות טיפול לשימוש ביתי של המטופלים

למותג HL מפעל ייצור חדשני מתקדם, המייצר את כל מגוון תכשיריו. המפעל פועל לפי תקן ייצור GMP ותקן איכות ISO 9001. תהליכי הייצור במפעל מבוקרים ומפוקחים באופן תמידי על ידי מחלקת בקרת איכות, המבצעת בדיקות איכות ובקרה בכל שלבי הייצור. במעבדות המחקר והפיתוח של HL מועסקים כימאים ורוקחים בעלי ניסיון והשכלה רלוונטיים האמונים על פיתוח פורמולות מתקדמות ושיפור מתמיד של פורמולות קיימות.

מוצרי החברה מטפלים בשלל מטרות להשגת התוצאות הטובות ביותר עבור העור שלך: אנטי אייג'ינג, הבהרה, הגנה מהשמש, חידוש העור, לחות והזנה, שיקום, עור שמן ואקנה.

אל תעצרו כאן

עוד מאמרים מעניינים