חברת פריז אקדמי Paris Académie


חברה צרפתית, חלוצה ומודרנית, בשימוש מקצועי אצל הקוסמטיקאיות הבכירות בצרפת. החברה מבצעת מחקר ופיתוח ללא גבולות, בחיפוש תמידי אחר שיפורים המבוססים על חומרים פעילים בעלי ריכוז גבוה וביצועים נראים לעין

החל מההתחלה, מותג פריז אקדמי הופץ ממקום אקסקלוסיבי ויוקרתי הממוקם ברחוב Saint-Honoré בפריז: מכון היופי הראשון בצרפת. מייסד Académie היה משוכנע בנעורים נצחיים אפשריים אם ורק אם ייעשה שימוש במוצרי טיפוח מדעיים וקפדניים. הידע שלו וסטנדרט המצוינות ליופי וטיפוח בסגנון צרפתי, עשו את דרכם במהירות ברחבי העולם.

המחקר והפיתוח של Paris Académie מורכב מצוות מומחים אשר מחדשים, שולטים ומודדים השפעת חומרים מדי יום. בזכות הידע שלהם המעבדות מפתחות מוצרי טיפוח מתוחכמים יותר ויותר העונים על צרכי הלקוחות התובעניים ביותר מבחינת יעילות, איכות וחדשניות.

מאז ומתמיד המעבדות פיתחו מוצרים מרוכזים מאוד ופעילים, עם יעילות מוכחת. רבים מהמרכיבים שנמצאים בתכשירנו, מעולם לא שימשו בעבר במעבדות קוסמטיקה מתחרות. דבר זה מדגיש את רוח החלוציות והחדשנות של המותג.

על פי היעדים להשגה, החוקרים שלנו בוחרים את החומרים הפעילים היעילים ביותר על מנת להשיג תוצאה מושלמת עבור העור. יש צורך בבדיקות רבות כדי לפתח את הפורמולה המושלמת שתעמוד ביעדים שהוגדרו.

לאחר בחירת החומרים הפעילים, חוקרי Académie יוצרים מוצר עם כל התכונות הנדרשות להבטיח מקסימום יעילות והשפעה לעור שלך.

ראשונים בסדר העדיפויות שלנו, הם האיכות והיעילות של המוצרים. הודות לתהליך מדעי קפדני (בקטריולוגי, יציבות, סובלנות ורגישות העור, בדיקות קליניות ובדיקות תאימות), כל אחד מהם נבדק לפני, במהלך ואחרי התפתחותו. אם ניתן להוכיח יעילות וסובלנות אופטימליים על ידי התוצאות, ניתן לשווק את המוצר.

חוקרים, מדענים, בקרי איכות וטכנאים עובדים כל יום על מציאת חומרים פעילים חדשים, מרקמים חדשניים ותכשירים אפקטיביים, כדי להציע לכם את מיטב מוצרי הקוסמטיקה.

אל תעצרו כאן

עוד מאמרים מעניינים