חברת ריניו Renew Cosmetics


המותג ״רניו קוסמטיקס״ נמצא ברשימת יצרני הקוסמטיקה המובילים בישראל כבר יותר מ-15 שנים.

ייצור מוצרי קוסמטיקה דורש שיפור מתמיד של התהליכים הטכנולוגיים, רמת הסמכה גבוהה של העובדים והתעדכנות שוטפת במידע אודות התפתחויות מדעיות עדכניות בתחום הביוטכנולוגיה. יחד עם זאת, נדרש שילוב של ניסיון רב שנים של שימוש בחומרי גלם צמחיים, ביופולימרים ימיים, ויטמינים ומינרלים.

השימוש בטכנולוגיות הייצור החדישות ביותר ופיתוח ורישום נוסחאות ייחודיות מאפשרים לסווג תכשירים קוסמטיים מקצועיים של מותג RENEW כמוצרים חדשניים, יעילים ובטוחים לשימוש.

יעילותם הגבוהה של תכשירי RENEW היא תוצאה של שילוב בין מרכיבים פרי פיתוח מדעי למרכיבים צמחיים מסורתיים כמו צמחי מרפא ושמנים טבעיים.

 RENEW מנצלת את המחקרים המתקדמים של המדענים המובילים בעולם בתחום הביוכימיה, שבזכותם מוצרים רבים של RENEW מכילים חומצות אמינו, קומפלקסים שונים של פפטידים פעילים, ביופולימרים ימיים ופיתוחים רבים חדשניים אחרים בתחום הביוכימיה, אשר מעניקים למוצריה ייחודיות ויעילות מדהימה.

אנו מציעים לקוסמטיקאיות וללקוחותיהן מגוון רחב של תכשירים שנועדו למנוע ולטפל בבעיות אסתטיות שונות של עור הפנים. היכולת לשלב בין המוצרים מסדרות השונות מאפשרת לקוסמטיקאיות לבצע טיפולים ייחודיים הנותנים מענה מקיף למגוון הגורמים של בעיות העור.
RENEW – זו הזדמנות מצוינת להחזיר את הבריאות לעור הפנים ולשפר את מראהו החיצוני.

אל תעצרו כאן

עוד מאמרים מעניינים