חברת אנה לוטן anna lotan


אנה לוטן , (1922-2019) מייסדת החברה, הייתה מורה מוערכת שהכשירה דורות של קוסמטיקאיות מובילות בישראל. המפעל שהקימה שם לו למטרה לפתח ולייצר תכשירים יעודיים שיתנו בידי הקוסמטיקאית את הכלים הדרושים להשיג תוצאות של ממש בטיפול. התכשירים נועדו לא רק לשפר את המראה, אלא גם להקל על בעיות העור המטרידות את לקוחותיהן

כל הפורמולציות המיוצרות במפעל הינן פרי פיתוח עצמאי של מעבדות החברה, המעניקה שירותי מחקר ופיתוח גם לחברות חיצוניות, בארץ ובחו"ל, המשווקים באמצעות רשתות בתי מרקחת, בתי טבע, ומשווקים אחרים. חלק נכבד מהתכשירים נבדק קלינית להתאמה לצרכי עור רגיש או אלרגי בטרם ישווקו לציבור.

המפעל באור עקיבא מצויד באמצעי יצור מתקדמים המאפשרים ייצור מוצרים באיכות מבוקרת וגבוהה וציוד מילוי בעל הספק של אלפי יחידות בשעה. הפיתוח והייצור מתמקדים בתכשירים מתקדמים, מבוססי אמולסיות (קרמים ותחליבים) למגוון צרכי משתמש.

איכות המוצר ובטיחות השימוש בו, הינה בראש סדר העדיפויות של החברה. המפעל מאושר על ידי רשויות הבריאות ומקיים תנאי יצור נאותים  (GMP 22716) בהתאם לדרישות מכון התקנים על בסיס מבדקים תקופתיים. התכשירים רשומים ברשויות הבריאות בארץ, באירופה וביתר המדינות בהן הם נמכרים.

השיווק לקוסמטיקאיות מקצועיות נעשה באמצעות הדרכה והדגמה בסדנאות עבודה או על ידי ערכות תרגול אישי הנמסרות לבעלות המקצוע לשם התנסות ולמידה מרחוק (במכון שלהם). קו פתוח להתייעצויות והדרכה עומד לרשות הקוסמטיקאיות המשתמשות במוצרי החברה.

המוניטין של אנה לוטן כמובילה בתחום הקוסמטיקה המקצועית רכש לו מקום של כבוד גם בחו"ל. התכשירים מופצים בלמעלה מ- 30 מדינות באמצעות סוכנים בלעדיים המייצגים מותג קוסמטיקה ישראלית בכבוד.

מאז 1982 מפתחת חברת כריסטינה מוצרים ייחודיים לטיפוח העור, שמעניקים לעור מראה בריא וצעיר יותר. הודות למרכיבים רבי-עוצמה וטכנולוגיות מתקדמות מצליחה כריסטינה לספק לקוסמטיקאיות המקצועיות יותר מ-300 מוצרים מושלמים למגוון רחב של בעיות עור, מהקלות ועד לחמורות ביותר. מחויבותה של כריסטינה להמשיך במחקר ופיתוח על מנת להפיק מוצרים מתקדמים, מעמידה אותה בין החברות המובילות בתעשיית טיפוח העור, ויחד עם זאת היא ממשיכה לפתח ללא לאות פתרונות חדשים ומשופרים לטיפוח העור.

סיפורה של כריסטינה צמח מתוך החזון של קוסמטיקאית. במהלך ניסיונה האישי רב-השנים שמה כריסטינה זהבי לב לכך שיש צורך אמיתי במוצרים שנותנים פתרונות כוללניים לבעיות עור מבלי לסכן את בריאותו. לצורך זה בנתה כריסטינה תחילה עסק משפחתי קטן מתוך רצון לשפר את האיכות של היצע המוצרים המקצועיים לטיפוח העור, לשימוש הן במכון היופי והן בבית.
עכשיו חברת כריסטינה היא חברה בינלאומית בעלת מעבדות למחקר ופיתוח ויכולת ייצור מלאה. כריסטינה ממשיכה לבנות קווי ייצור שמשיגים תוצאות אמיתיות. השילוב של מחקר מדעי חלוצי וחזון אישי הביא לכך שכריסטינה יוצרת מוצרים ייחודיים המרפאים את העור בעדינות, מגנים עליו ומכבדים את האיזון העדין שלו.

כל קו מוצרים פותח, מיוצר ומופץ על ידי הצוות של כריסטינה בעל המוניטין העולמי, המורכב מקוסמטיקאיות, מדענים ומפיצים. כל קו מוצרים מהווה טיפול הוליסטי רב-שלבי, המטפל בבעיית עור ספציפית ולשם כך מתמקד הן בסיבות הביולוגיות הפנימיות והן בנסיבות הסביבתיות החיצוניות. הודות לסינרגיה טבעית בין המוצרים לשימוש במכון ואלה נועדו לשימוש ביתי, פועלים מוצרי כריסטינה מעבר לציפיות ומשיגים תוצאות מדהימות לטווח הקצר והארוך.

מחויבותה של כריסטינה היא לייצר פתרונות מקצועיים לטיפוח העור בעזרת שילובים של חומרים בוטאניים מסורתיים ורכיבים חדישים שפותחו באופן מדעי. ההתמקדות היא בתפקודי עור לקויים, והקוסמטיקאיות שלנו, בשיתוף עם מדענים מובילים, מפתחים מוצרים שמתקנים ומרפאים בעיות עור מורכבות וסבוכות. הנוסחאות המדויקות של כריסטינה נבדקו בקפידה במעבדות של כריסטינה והוכח שמבחינה קלינית הם יוצרים בבטחה ובעקביות תוצאות הנראות לעין והניתנות למדידה.

אל תעצרו כאן

עוד מאמרים מעניינים